КИЇВ (QHA) -

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова звернулася до Верховного комісара ООН з прав людини Зейда Раада аль Хусейна з проханням допомогти у сприянні візитів міжнародних організацій до українських політв'язнів. Про це Денісова написала на своїй сторінці у Facebook.

За словами омбудсмена, Росія приховує інформацію про реальний стан здоров'я Олега Сенцова, Станіслава Клиха і Володимира Балуха.

— Я звернулася до Верховного комісара ООН з прав людини Зейда Раада аль Хусейна з проханням застосувати усі можливі важелі впливу на Російську Федерацію. Щоб, врешті-решт, ця держава почала дотримуватися основних принципів гуманізму і поваги до прав людини, виконувати зобов'язання, передбачені міжнародними угодами і співпрацювати, — написала Денісова.

Омбудсмен підкреслила, що їй блокують можливість відвідування українських політв'язнів.

QHA повідомляло, що Людмила Денісова звернулася до омбудсмена Німеччини Бербель Кофлер з проханням допомогти в організації зустрічі з Олегом Сенцовим. Вона зазначила, що міжнародний тиск на Росію має велике значення у вирішенні ситуації із забезпеченням прав українських політв'язнів.

QHA