МОСКВА (QHA) -

Росіяни не допустили українського омбудсмена Людмилу Денісову до Романа Сущенка у СІЗО «Лефортово». Про це вона сама написала на своїй сторінці у Facebook.

— Щойно вийшов заступник керівника установи і повідомив, що документи повернуті до Московського міського суду. На моє запитання — це відмова? — пролунала відповідь — їдьте до суду, там все знають (фото рішення суду теж додаю). Письмову відповідь теж не надали. За їхніми словами, всю переписку нададуть через Федеральну службу виконання покарань, — зазначила вона.

Адвокат Марк Фейгін на своїй сторінці у Facebook назвав "недопуск Денісової до Сущенка у СІЗО «Лефортово» обурливим порушенням прав".

За його словами, привід обраний "судячи з коментаря якогось члена ОНК на ТАСС, самий ідіотський".

— Я сьогодні відвідав Романа Сущенка і спеціально скоротив зустріч у СІЗО, щоб до обіду до нього могла потрапити український омбудсмен Денісова. У неї був дозвіл від Московського міського суду. Не дуже зрозуміло, хто посмів його анулювати. Законні підстави були для відвідування, — зазначив він.

Нагадаємо, сьогодні російська влада відмовилі Денісовій у допуску до Сущенка.

QHA повідомляло, що Московський суд засудив Романа Сущенка до 12-ти років суворого режиму.

Марк Фейгін зазначив, що після оголошення вироку Роману Сущенку є можливість розпочати перемовини з приводу його обміну і повернення в Україну.

Президент Петро Порошенко, у свою чергу, заявив, що Росія обов'язково буде покарана за знущання над українцями.

QHA