КИЇВ (QHA) -

«Депутата» так званої «народного ради ЛНР» засудили до 8 років позбавлення волі у Лисичанську. Про це повідомили у прес-службі СБУ.

У Службі безпеки України відзначили, що «депутат» підтримував збройну агресію РФ проти України.

— Правоохоронці встановили, що житель Хрустального у 2014 році приєднався до лав незаконних збройних формувань. Зловмисник активно підтримував збройну агресію РФ проти України, сприяв становленню окупаційної адміністрації в ОРЛО, голосував за ухвалення низки сепаратистських «законів» псевдореспубліки, — йдеться у повідомленні.

Його затримали під час спроби перетнути лінію розмежування з метою отримання пенсії на підконтрольній Україні території.

Лисичанський міський суд визнав його винним у низці злочинів, передбачених ч. 1 ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади), ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України), ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України.

QHA повідомляло, що 6 серпня суд в Луганській області засудив «міліціонера» терористичного угруповання «ЛНР» на Донбасі до 6 років позбавлення волі. Прокуратура встановила, що житель Луганська був членом злочинного угруповання на посаді «стрілка 2-ї окремої мотострілкової бригади народної міліції «ЛНР».

QHA