КИЇВ (QHA) -

Державне агентство з питань кіно заборонило до поширення і демонстрації на території України документальний фільм «Олесь Бузина: життя поза часом». Про це агентство заявило на своїй сторінці в Фейсбуці.

Експерти ухвалили таке рішення, розглянувши звернення Нацради з питань телебачення і радіомовлення з проханням проаналізувати порушення чинного законодавства України в цьому фільмі.

— Переглянувши документальний фільм «Олесь Бузина: життя поза часом», експертна комісія більшістю голосів прийняла рішення заборонити демонстрації цього фільму на території України у зв'язку з виявленими в ньому порушеннями чинного законодавства.

Довідка. Документальний фільм «Олесь Бузина: Життя поза часом» був знятий 2016 року і присвячений пам'яті українського письменника і журналіста проросійських поглядів, убитого в 2015 році.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, в середині лютого на підставі моніторингу Нацрада призначила перевірку телеканалу «Горизонт» (місто Первомайський Харківської області) через демонстрацію документального фільму «Олесь Бузина: життя поза часом». У Нацраді зазначили, що «у фільмі простежується однобоке трактування і негативне ставлення до подій, пов'язаних з Революцією Гідності, й участі українців у протистоянні російській агресії на сході України».

ФОТО: інтернет

QHA