ОДЕСА (QHA) -

В Одесі сьогодні прокуратура повідомила директору табору «Вікторія» Петросу Саркісяну і його заступнику про підозру в заволодінні 120 тис грн бюджетних коштів, передає прес-служба прокуратури Одеської області.

Чиновників підозрюють у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, і внесення в офіційні документи завідомо неправдивих відомостей (ч. 3 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

Під час слідства встановлено, що двоє чиновників позашкільної дитячої установи з січня — серпень 2017 року шляхом внесення недостовірних відомостей в табель обліку робочого часу і відпрацьованих шістьма співробітниками годин заволоділи коштами з місцевого бюджету.

Відзначається, що фактично ці співробітники до виконання обов'язків не приступали, а лише «числилися на папері».

Кошти, нараховані працівникам, знімалися у банкоматі, розташованому в Київському районі міста.

— За висновком економічної експертизи, розмір шкоди, заподіяної незаконними діями посадових осіб комунального підприємства, становить понад 120 тис грн, — уточнили в прес-службі.

Раніше повідомлялося, що Київський районний суд Одеси засудив до умовного терміну покарання Наталію Цокур (Янчик) — виховательку дитячого спортивно-оздоровчого комплексу «Вікторія», в якому в 2017 році під час пожежі загинуло троє дівчаток.

Нагадаємо, 16 вересня 2017 року в дитячому оздоровчому комплексі «Вікторія» сталася пожежа, в якій загинуло троє дітей і ще декілька отримали травми.

QHA