СІМФЕРОПОЛЬ / АК'СМЕДЖИТ (QHA) -

В обвинуваченого у справі «українських диверсантів Міноборони України» Дмитра Штиблікова у севастопольському СІЗО загострилося хронічне захворювання. Про це повідомляє «Кримська правозахисна група» на своїй сторінці у Facebook.

Дружина Дмитра Штиблікова Олена була присутня 30 грудня 2016 року на судовому засіданні в «Ленінському районному суді міста Севастополя» і бачила чоловіка. Кримчанин повідомив дружині, що у нього загострилася сечокам'яна хвороба. Родичі передали йому необхідні ліки.

За словами родичів, вони регулярно передають Дмитру посилки у СІЗО Сімферополя.

Нагадаємо, так звана «диверсійно-терористична група, що працює за вказівкою Міністерства оборони України» була затримана співробітниками ФСБ 9 листопада у місті Севастополі.

Пізніше з'ясувалося, що затримані окупантами у Криму «українські диверсанти» — це експерти аналітичного центру «Номос» Дмитро Штибліков і Олексій Бессарабов, а також ветеран розвідки Володимир Дудка.

У ФСБ РФ пізніше заявили, що двоє з трьох затриманих 9 листопада у Криму громадян зізналися в тому, що вони працювали на українську розвідку.

ФОТО: інтернет

QHA