КИЇВ (QHA) -

Заступник міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова висловила співчуття росіянам, які втратили близьких під час пожежі у торгово-розважальному центрі в російському місті Кемерово. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

Джапарова зазначила, що багато українців в останні роки кожен день відчувають біль, коли гинуть люди на війні, коли репресують і заарештовують в Криму.

— Співчуваю кожному, хто втратив у цій катастрофі! Багато українців останніми роками цей біль відчувають кожен день, коли гинуть люди на війні, коли репресують і заарештовують в Криму, і точно знають, як це ... втрачати! Упевнена, що саме ці люди, які пережили відчуття втрати, його не бажають іншим, — написала вона.

Нагадаємо, міністр закордонних справ України Павло Клімкін висловив співчуття росіянам у зв'язку із пожежею у торгово-розважальному центрі міста Кемерово.

Слова співчуття міністра викликали неоднозначну реакцію у соцмережах.

Нагадаємо, у результаті пожежі в Кемерово загинуло 64 людини. Загальна площа пожежі досягла 500 квадратних метрів. Усього вдалося евакуювати 100 осіб, зниклими безвісти вважаються 16 осіб.

QHA