СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

 

Біля військового аеродрому Бельбек в Криму побудували асфальтобетонний завод. Його у терміновому порядку спорудила компанія з Калуги (Росія), щоб виробляти матеріали для реконструкції аеродрому, повідомляє громадське об'єднання "П'ята оборона Севастополя".

Про те, що з труби заводу валить їдкий дим, повідомляють жителі сусіднього селища Любимівка у соцмережах.

Вони відзначають, що на заводі навіть не встановили фільтри.

— Другий день функціонує асфальтовий завод. Його побудували без фільтрів, він викидає в небо тонни шкідливих речовин. У місті є один такий завод, біля Севавтодору, але там все за правилами екології. Тут не треба? Жителі задихаються. Закриваємо вікна, — повідомляють жителі селища.

За інформацією, отриманою громадським об'єднанням, завод має припинити роботу після завершення реконструкції аеродрому.

 

11 жовтня жителі Армянська на півночі Криму повідомляли, що на "Кримському титані" стався черговий викид токсичних речовин.

12 жовтня, в Армянську (Крим) планували провести мітинг проти токсичних викидів, проте його скасували. Замість мітингу проводив зустріч з виборцями місцевий депутат, до міста також приїхав "голова" Криму Аксенов.

Як заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак, хімічні викиди в Армянську відбуваються з певною регулярністю, оскільки наслідки техногенної аварії на заводі не ліквідовані.

 

Джерело: Sevoborona.info

QHA