ОДЕСА (QHA) -

Командувач Військово-морськими силами ЗС України віце-адмірал Ігор Воронченко, голова правління обслуговуючого кооперативу «Захисник України» Віктор Олійник та президент Міжнародного благодійного фонду «Діамант Україна» Дерек Поттомсон підписали меморандум про партнерство та співробітництво з розвитку комплексної забудови житла для військовослужбовців ВМС ЗСУ і членів їх сімей, які прибули з тимчасово окупованої АР Крим, учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих військовослужбовців.

— Соціальний захист українських військових моряків і членів їх сімей є одним із наших найбільш пріоритетних завдань. Підписання меморандуму — це ще один крок до втілення мети, — зазначив віце-адмірал Ігор Воронченко.

Основним напрямом співпраці сторін є створення сприятливих умов для забезпечення військових моряків і членів їх сімей житлом, зокрема шляхом сприяння розвитку комплексної забудови земельних ділянок в Одеській області об'єктами житлово-цивільного, інженерно-транспортного, соціального призначення та благоустрою.

Відзначимо, що до російського вторгнення в АРК у складі ВМС України перебувало чотири корвета, по одному фрегату і підводному човні та 26 допоміжних кораблів. Частина цієї техніки вдалося вивести з півострова до Одеси і Миколаєва. Зараз у Криму залишається близько 20 українських кораблів.

ФОТО: інтернет

QHA