КИЇВ (QHA) -

До кінця серпня вирішиться питання з отриманням дітьми політв'язнів українських документів. Про це повідомив заступник постійного представника президента України в АРК Ізет Гданов, передає кореспондент QHA.

— Одним з пріоритетів нашої роботи залишається забезпечення наших громадян з Криму документами державного зразка. Особливу увагу ми приділили дітям політв'язнів. До нас звернулася організація з Криму, у понад 100 дітей політв'язнів була необхідність документування. Це свідоцтва про народження, паспорти для виїзду за кордон і таке ін. Наразі залишилися 67% дітей для подачі в органи міграційної служби, інші вже отримали документи або на стадії їхнього отримання. До кінця місяця усі діти політв'язнів отримають документи державного зразка, — повідомив чиновник.

Як писало QHA, 31 липня Міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш повідомив, що сім'ї в'язнів Кремля отримають компенсаційні виплати від уряду найближчим часом — протягом декількох тижнів.

Нагадаємо, постійний представник президента України в АРК Борис Бабін оприлюднив кількість кримчан, котрі вступили до українські ВНЗ. За його словами, у порівнянні з минулим роком спостерігається зростання, але воно невелике — на декілька відсотків.

QHA