МОСКВА (QHA) -

Адвокат українського політв'язня Олега Сенцова Дмитро Дінзе передав клопотання матері Сенцова щодо його звільнення до комісії з питань помилування Ямало-Ненецького автономного округу. Про це повідомила сестра політв'язня Наталя Каплан.

Вона нагадала, що раніше клопотання про помилування політв'язня направили у приймальню адміністрації президента Росії, проте там не відповіли на звернення.

— Я не можу сказати, що це прискорить процес звільнення, так як на попереднє (звернення — ред.) вони взагалі ніяк не відреагували.

Нагадаємо, раніше Каплан зазначила, що в Олега Сенцова усе не просто погано, все катастрофічно погано. Каплан отримала листа від свого брата, де він повідомляє, що кінець близький. При цьому ЄСПЛ наполягає на переведенні Сенцова до цивільної лікарні, причому ближче до місця прописки, однак український режисер відмовився.

Раніше, 7 серпня, Дмитро Дінзе заявив, що в Олега Сенцова анемія, а також дуже слабкий пульс. За словами адвоката, йому також стало зле через те, що у Лабитнангі дуже тепло, а у нього зараз погана переносимість спеки.

Джерело: Громадське

QHA