КИЇВ (QHA) -

Через дощ і хресну ходу прихильників Української православної церкви Московського патріархату перекрита низка вулиць Києва. Центральна частина столиці, а також мости Метро і Патона, зупинилися у масштабних заторах.

Як відомо, через заходи до річниці Хрещення Русі низка центральних вулиць Києва сьогодні закрита для руху автомобільного транспорту.

Наразі проблеми з рухом також спостерігаються на Набережному шосе і на частині Наддніпрянського шосе, бульварах Лесі Українки і Тараса Шевченка, вулицях Володимирській, Лаврській, Шовковичній, Набережно-Хрещатицькій, Нижньому і Верхньому Валах, Пушкінській, Прорізній, Хмельницького, проспектах Перемоги, Голосіївському і Лобановського.

Як писало QHA, представники української громадськості занепокоєні можливими провокаціями під час хресної ходи.

Відзначимо, у Києві 27 – 28 липня Українська православна церква Московського патріархату проведе заходи до Дня хрещення Київської Русі–України. Планується, що 27 липня на Володимирській гірці у Києві відбудеться молебень, після якого розпочнеться хресна хода від Володимирської гірки до Києво-Печерської лаври.

З нагоди 1030-ї річниці Хрещення Київської Русі Українська православна церква Київського патріархату проведе хресну ходу — Молитву за Україну і за єдину Помісну Українську Православну Церкву 28 липня: від Володимирського собору до Володимирської гірки.

QHA