КИЇВ (QHA) -

60% громадян України довіряє волонтерським організаціям, що на 7% більше ніж у вересні минулого року. Про це йдеться у соціологічному дослідженні, проведеному Фондом "Демократичні ініціативи ім. Ілька Кучеріва" спільно з соціологічною службою Центру Разумкова у травні цього року. Результати дослідження оприлюднили на прес-конференції, передає кореспондент QHA.

Так, громадським організаціям довіряють 45% опитаних, що на 2% більше, ніж у 2017 році.

За словами менеджера зі стратегічних комунікацій програми сприяння громадської активності "Долучайся" Юлії Курнішової, частково це пов'язано з падінням довіри громадян до інститутів влади.

— До усіх типів організацій громадяни ставляться більш прихильно. Але тут може бути такий момент, що це антипод зниження довіри до публічних інститутів, перш за все, до інституту влади, — повідомила Курнішова.

У той же час, лише 35,5% громадян знають про громадські організації, які діють в їхніх містах або селах, і лише 7% громадян залучені до активної громадської діяльності.

Як раніше повідомляло QHA, за результатами опитування від 26 червня, ніхто з лідерів президентського рейтингу не набирає понад 20% підтримки українців.

QHA