ХЕРСОН (QHA) -

Українські прикордонники продовжують фіксувати штучно створені окупантом транспортні черги на контрольно-пропускних пунктах на адміністративному кордоні з Кримом. Про це в коментарі QHA повідомив прес-секретар Азово-Чорноморського управління Державної прикордонної служби України Максим Сорока.

— Російська сторона продовжує штучно створювати черги. Особливо це посилилося в останні два тижні. Люди змушені стояти в цих чергах, бо окупанти пропускають всього по десять машин на годину, — сказав Сорока.

Як повідомляють у ДПСУ, у цьому році, як і в минулому, українські прикордонники спостерігають зменшення кількості транспортних засобів і громадян, які переміщаються через адмінкордон з Кримом.

Нагадаємо, 5 липня українські прикордонники зафіксували роботу проросійських ЗМІ безпосередньо біля адміністративної лінії з боку Криму. У ДПСУ зазначають, що такі дії свідчать про створення сюжету для фейкової картинки нібито зростаючого потоку туристів, охочих потрапити до анексованого Крим з боку материкової України.

QHA