СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Другу кримінальну справу проти українського політв'язня Володимира Балуха сфабрикувало ФСБ, а не начальник Роздольненського ізолятора. Про це повідомив член Кримської правозахисної групи Олександр Сєдов.

— Так званий потерпілий Ткаченко в суді показав, що не вважає Балуха винним, а заяву на нього написав на вимогу ФСБ. Тобто, у принципі справа сфабрикована ФСБ — може, звичайно, і місцеве керівництво спецслужби, але я не думаю, що воно було зацікавлене. Я думаю, це розпорядження з більш високих джерел — як мінімум на рівні Криму. Це як мінімум Віктор Палагін, а може, і вище, — зазначив він.

Сєдов додав, що справу відкрили через те, що Балух не визнав вирок.

QHA повідомляло, що обвинувачення запросило для Володимира Балуха 4 роки колонії за нібито дезорганізацію роботи Роздольненського ізолятора тимчасового тримання в окупованому Криму. 2 липня відбулося засідання «суду» в другій справі проти українця за нібито побиття так званого начальника ІТТ Валерія Ткаченка.

Нагадаємо, Балух оголосив безстрокове голодування, протестуючи проти вироку суду, який засудив його на 3 роки і 7 місяців позбавлення волі за громадянську позицію. Володимир Балух відбуватиме термін у колонії-поселенні. Українського активіста взяли під варту в залі суду.

Джерело: Крым.Реалии

QHA