СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Дружина кримського татарина Сейрана Салієва збирається провести одиночний пікет проти рішення окупаційного суду щодо її чоловіка. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook.

— Маю намір провести одиночний пікет у рамках закону РФ виключно мирним шляхом біля будівлі Верховного суду за адресою: Сімферополь, вул. Павленка, 2. З 9.20 до 9.50. Жодних домовленостей ні з ким не маю. Прошу громадян перебувати від мене на відстані не менше 50 метрів, щоб уникнути покарання за несанкціонований мітинг.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, кримськотатарський активіст Сейран Салієв рішенням «суду» звинувачений за двома статтями адміністративного кодексу РФ.

Його звинувачують за статтею 20.29 КоАП Росії — поширення екстремістських матеріалів, і статті 20.3 КоАП Росії пропаганда або публічна демонстрація нацистської атрибутики чи символіки, або атрибутики чи символіки екстремістських організацій. Сейран Салієв був визнаний винним. Рішенням «суддів» йому було призначено 12 днів адміністративного арешту.

ФОТО: інтернет

QHA