БАХЧИСАРАЙ (QHA) -

Дружина кримського політв'язня Сейрана Салієва — Муміне Салієва, коментуючи обшуки і затримання у Бахчисараї двох кримськотатарських активістів Сервера Мустафаєва і Едема Смаілова, повідомила, що кримські татари не забудуть сльози дітей, дружин і матерів політв'язнів.

Салієва повідомила, що в активіста і правозахисника громадської організації "Кримська солідарність" Сервера Мустафаєва четверо дітей.

За її словами, третій син на ім'я Юсуф сильно хвилювався через розлуку з батьком.

— Так само, як і всі попередні репресії, депортації, які пережив наш народ, ми не забудемо сльози цих дітей, дружин і матерів. Ми віримо у те, що справедливість неодмінно переможе у цьому житті, і Всевишній кожному воздасть по намірах і діях, — написала Салієва на своїй сторінці у Facebook.

Як відомо, Сервера Мустафаєва і Едема Смаілова звинувачують в участі у надуманій «справі «Хізб ут-Тахрір».

Відзначимо, що сьогодні, 21 травня, в окупованому Криму в Бахчисараї силовики провели обшуки в будинках кримських татар Сервера Мустафаєва і Едема Смаілова. У будинку Едема Смаілова заблокували трьох дітей, його дружину в будинок не впустили. До Мустафаєва силовики не пустили адвоката Еміля Курбедінова.

Незабаром МЗС України заявило, що російські окупанти намагаються придушити свободу кримських татар. Київ буде апелювати до міжнародних судів у зв'язку із затриманням Сервера Мустафаєва і Едема Смаілова.

QHA