СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

 

Дружина українського політв'язня Володимира Балуха Наталя попросила матеріально допомогти її сім'ї. Про це повідомила журналіст Вікторія Івлєва у своєму Facebook.

— Сьогодні на суді до мене підійшла Наташа, дружина Володі, і, невідомо чому палаючи від сорому, запитала, чи не можу я виставити оголошення про збір коштів для сім'ї, — написала вона.

За словами Івлєвої, дружину Балуха не хочуть ніде брати на роботу через те, що її чоловік — політв'язень. Також потрібні гроші на весілля їхнього сина.

Журналіст закликає усіх фінансово допомогти родині українського політв'язня.

— Ось карти: Україна, Приват: 4149499114702580, Балух Наталія Володимирівна, карта Мир-Росія — 2200 0202 0229 0260 Балух Наталія Володимирівна, це кримський банк РНКБ, ківі-гаманець — +79780268263.

Івлєва також зазначила, що дружина Балуха — нерезидент в Україні і не може прив'язати карту до платіжної системи банку, тому переказати кошти можна на ім'я волонтера Анни Домбровської з позначкою «Балух»: https://www.liqpay.ua/ru/checkout / card / dombrovskaya або PayPal Вікторії Івлєвої - petrushkanet@hotmail.com.

 

QHA повідомляло, що підконтрольний Кремлю «Верховний суд» окупованого Криму переніс розгляд апеляційної скарги захисту Володимира Балуха на невизначений термін. Володимир Балух відмовився брати участь в «засіданні» за допомогою відеоконференції.

Нагадаємо, у липні підконтрольний РФ Роздольненський районний суд засудив Володимира Балуха до 5 років колонії загального режиму і штрафу 10 тисяч рублів (близько 4 тис гривень) за сукупністю двох кримінальних справ — нібито за побиття начальника ІТТ в Криму і за незаконне придбання, збут і зберігання зброї.

QHA