МОСКВА (QHA) -

 

Станом на сьогодні, 7 листопада, в клініках Москви залишаються 11 постраждалих в результаті вибуху і стрілянини в Керченському політехнічному коледжі.

Про це пишуть "РІА Новини Крим", посилаючись на "заступника міністра праці і соціального захисту" Криму Олену Лось.

За її словами, вісім чоловік знаходиться в НДІ невідкладної дитячої хірургії та травматології Департаменту охорони здоров'я Москви, ще двоє — в Національному медичному дослідницькому центрі хірургії імені Олександра Вишневського, один — в Національному медичному дослідницькому центрі нейрохірургії імені академіка Миколи Бурденка.

— Практично всі переведені з реанімаційних відділень. Двоє постраждалих поки залишаються в реанімації, — зазначила Лось.

Потерпілий, який знаходиться в центрі імені Миколи Бурденка, готується до виписки.

 

 


QHA повідомляло, що в лікарнях анексованого Криму станом на 6 листопада залишалося семеро постраждалих під час вибуху і стрілянини в керченському політеху.

Нагадаємо, 17 жовтня в Керченському політехнічному коледжі стався вибух і стрілянина. За версією Слідкома, напад скоїв четвертокурсник Владислав Росляков, який, ймовірно, застрелився з рушниці в бібліотеці. В результаті події загинула 21 людина, включаючи підозрюваного. Понад 50 чоловік отримали поранення.

23 жовтня в навчальному закладі відновили заняття.

"Голова" Криму Сергій Аксенов заявив, що сім'ям загиблих під час трагедії виплатять по 1 млн рублів, постраждалим — по 500 тисяч рублів.
Пізніше батько постраждалої студентки, якій ампутували ступню, заявляв, що не може отримати компенсацію.

 


Джерело: РИА Новости
Крым

QHA