КИЇВ (QHA) -

Екіпаж судна-порушника «Норд» може повернутися до окупованого Крим, але з українськими паспортами. Про це повідомив заступник начальника управління прокуратури АРК Єгор Ребров.

Він зазначив, що екіпаж судна проходить у справі капітана як свідки, і вони можуть повернутися на анексований півострів.

— Кримінальне провадження щодо капітана «Норду» знаходиться на стадії досудового розслідування, це пов'язано з проведенням експертиз. Екіпажу не загрожує нічого, до них правоохоронні органи ніяких претензій не мають, вони свідки. Як громадяни України вони можуть спокійно повернутися додому зі своїми паспортами — чому вони цього не роблять, питання більше до них.

Нагадаємо, заступник міністра закордонних справ Росії Григорій Карасін заявив, що екіпаж «Норда» перебуває в посольстві РФ у Києві.

Відзначимо, 26 березня українські прикордонники затримали риболовецьке судно-порушник під прапором Росії в частині українських вод Азовського моря. Під час огляду судна виявили рибальський трал і 5 тонн морепродуктів. Пізніше ФСБ відкрила провадження проти українських прикордонників за статтею про «викрадення судна повітряного або водного транспорту, або залізничного рухомого складу».

Джерело: Крым.Реалии

QHA