КИЇВ (QHA) -

Екіпаж заарештованого в українських водах Азовського моря російського риболовецького судна-порушника «НОРД» відпустили на свободу. Про це повідомила представник судновласника Анна Шевельова.

— Команда, за винятком капітана, перебуває на волі. Зараз вони всі у Маріуполі. Але їм ще необхідно 10-го з'явитися на допит до СБУ в зв'язку із справою капітана, — зазначила вона.

Нагадаємо, прес-секретар прокуратури АР Крим Тетяна Тихончик заявила, що Херсонський міський суд ухвалив рішення до 31 травня залишити під вартою затриманого капітана судна "НОРД" Володимира Горобенка.

Раніше повідомлялося, що команду затриманого раніше російського судна «НОРД» відвезли у Маріупольський суд для розгляду адміністративних справ.

26 березня українські прикордонники затримали риболовецьке судно-порушник під прапором Росії в частині українських вод Азовського моря. Під час огляду судна виявили рибальський трал і 5 тонн морепродуктів. Пізніше ФСБ відкрила провадження проти українських прикордонників за статтею про «викрадення судна повітряного або водного транспорту, або залізничного рухомого складу».

Джерело: РИА Новости

QHA