АРМЯНСЬК (QHA) -

Окупанти евакуювали з Армянська в оздоровчі табори і санаторії інших районів анексованого Криму 2 тисячі 879 осіб. Про це повідомили у прес-службі підконтрольного Кремлю Міністерства освіти, науки і молоді Криму.

— За минулу добу по лінії Міністерства освіти, науки і молоді Криму в оздоровчі табори і санаторії з Армянська вивезено 2879 осіб. Оперативний штаб під керівництвом міністра Наталії Гончарової, сформований 4 вересня, організував роботу з перевезення і розміщення дітей дошкільного віку від 3 років і першокласників з батьками, а також учнів 2–11 класів у санаторіях і таборах Євпаторії, Бахчисарайського і Сакського районів, — йдеться у повідомленні.

Дітей з окупованого Армянська направили у табори «Фортуна», «Сокіл», «Південний», «Дружба», «Дельфін», «Мрія».

У «відомстві» відзначили, що евакуація жителів міста триває й сьогодні, 5 вересня, окупаційна влада планує направити до таборів півострова ще 1117 осіб.

QHA повідомляло, що кислотні викиди в окупованому Криму сталися через те, що біля заводу «Кримський титан» розташоване кислотне озеро, яке виділяє випари через нестачу прісної води. Це відбувається через те, що озеро не розбавляли після перекриття Північно-Кримського каналу.

Відзначимо, 27 серпня мешканці окупованого Армянська вперше поскаржилися на екологічну катастрофу і заявили, що у місті за день на металевих предметах з'явилася іржа, а в людей почалася алергія.

Джерело: kafanews

QHA