АРМЯНСЬК (QHA) -

Жителі Армянська (окупований Крим) масово скуповують марлеві пов'язки, абсорбуючі та антигістамінні препарати. Про це повідомив завідувач однієї з аптек міста Олександр Куява.

— Як тільки посилюється кислота, відчувається присмак у роті. Починається наплив покупців. Сьогодні після 9 – 10 години був якийсь посилений присмак, запах кислоти, тому люди пішли. Найчастіше ми радимо абсорбенти, препарати для печінки, щоб зменшити інтоксикацію на організм, і закликаємо не панікувати.

Жителі міста наголошують на тому, що в Армянську присутній важкий кислотний запах.

— Я вранці йшла на роботу, мало не задихнулася. Навіть вночі у квартирі чула кислоту, вставала, одягала маску, — розповіла одна з жительок міста.

Відзначимо, 27 серпня жителі окупованого Армянська вперше поскаржилися на екологічну катастрофу і заявили, що у місті за день на металевих предметах з'явилася іржа, а в людей почалася алергія.

3 вересня українські прикордонники Херсонського загону виявили наявність хімічних речовин у повітрі біля адміністративного кордону з анексованим Кримом. Прикордонники поінформували місцеві органи самоврядування, ДСНС та інші правоохоронні органи про цей факт і внесли зміни в організацію служби прикордонних нарядів.

QHA повідомляло, що у зв'язку із цим з міста евакуювали дітей. Самопроголошений глава Криму Сергій Аксенов заявив, що вирішено оголосити канікули на два тижні для шкіл і дитячих садів Армянська. Окупаційна влада на два тижні призупинила виробництво на заводі «Кримський титан».

Джерело: Новости Крыма

QHA