КЕРЧ (QHA) -

Екс-директора філії держпідприємства «Кримські морські порти» «Керченський торговельний порт» Володимира Волкова позбавили депутатських повноважень на сесії міської ради Керчі, повідомляє Керч.ФМ.

25 серпня депутати підконтрольної Росії міської ради Керчі одноголосно проголосували за рішення про відсторонення Волкова. Повідомляється, що сам Володимир Волков на сесії міськради не був присутній.

За повідомленнями місцевих ЗМІ, 19 серпня суд у Керчі визнав колишнього директора Керченського торгового порту Володимира Волкова винним в отриманні хабара. Керченський міський суд ухвалив, що Волков протягом семи років не може займати в держорганах, муніципальних і державних підприємствах посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій.

Також екс-директор зобов'язаний виплатити штраф у розмірі 5 062 545 рублів (тридцятикратного суми хабара).

За даними слідства, директор державного підприємства «Керченський торговельний порт», перебуваючи депутатом Керченської міської ради, отримав хабар у розмірі близько 170 тисяч рублів (близько 72 тис. грн — Ред.) за організацію прискореної перевалки каботажного вантажу і надання інших пільгових умов у Керченському торговому порту.

ФОТО: інтернет

QHA