КИЇВ (QHA) -

Екс-нардеп Олександр Шеперєв, який перебуває під слідством і арештом в інших кримінальних провадженнях, повідомлений у скоєнні ще низки тяжких злочинів, у тому числі — замовленні вбивства полковника МВС Романа Єрохіна. Про це заявив на брифінгу головний військовий прокурор України Анатолій Матіос.

За словами військового прокурора, слідство встановило, що мотивом замовлення вбивства стала помста за професійну діяльність, бажання перешкоджати подальшому документуванню злочинних дій.

— Сьогодні повідомлений про підозру громадянин Ш. в організації озброєної банди, організації та викраденні людини, організації вбивства полковника Єрохіна, — сказав Матіос.

Матіос додав, що за наказом екс-депутата полковник Єрохін був викрадений 26 липня 2006 року, після чого його вбили у салоні автомобіля, наданого замовником.

Саме вбивство Єрохіна вже було розслідувано раніше, а його виконавці були засуджені на 10 і 15 років позбавлення волі. Організатора злочину на той час не встановлено, тому кримінальну справу стосовно нього згодом було виділено для окремого розслідування.

Нагадаємо, раніше Анатолій Матіос заявив, що Україна передала до Міжнародного кримінального суду списки усіх іноземців, які воювали на боці бойовиків на Донбасі.

Матіос зазначив, що усього в списках декілька сотень людей, однак ні в одній з країн не відкрили кримінальні провадження проти цих осіб.

QHA