МОСКВА (QHA) -

Автори дослідження інформують, що Крим і Севастополь знаходяться в зоні ризику через депресивну соціально-економічну ситуацію, політичні ризики та громадські протести, повідомляють російські ЗМІ.

Однак підконтрольні Кремлю кримські політики не погодилися з даними дослідженнями і дали коментарі після підготовки матеріалу.

— Крим є найстабільнішим і спокійним регіоном на території Росії з абсолютно чіткою, зрозумілою системою влади. Кримська влада користується колосальним рівнем довіри з боку населення. І це підтверджується численними опитуваннями, — запевнив так званий «міністр внутрішньої політики Криму» Дмитро Полонський.

У той же час експерт Микола Петров упевнений, що окуповані території страждають «хворобою росту» і «сподіватися на поліпшення не варто».

— Там (у Криму, — ред.) певною мірою відбулися чималі заміни в верхніх ешелонах, в одному випадку — через вибори до Думи, в іншому — через зміну губернатора, тому за адміністративною стабільністю вони отримали найнижчий бал. Розраховувати на те, що в найближчому майбутньому ситуація в цих регіонах зміниться на краще, не варто.

Крім Криму та Севастополя, неблагополучними експерти назвали Ямало-Ненецький, Чукотський, Ханти-Мансійський і Ненецький округи, Москву і Санкт-Петербург. Найзаможнішими серед регіонів РФ визнані Адигея, Башкортостан і Дагестан.

Нагадаємо, у березні 2014 роки після введення своїх військ Росія анексувала український півострів, організувавши незаконний «референдум».

Країни Заходу, США не визнали анексію Криму і ввели проти Росії масу економічних санкцій. Для України Крим залишається тимчасово окупованою територією.

ФОТО: інтернет

QHA