РОСТОВ-НА-ДОНУ (QHA) -

В'язень Кремля і правозахисник Емір-Усеін Куку, який перебуває в СІЗО у Ростові-на-Дону, написав листа своїй дружині Мер'єм. У листі Емір-Усеін Куку просить Бога винагородити тих, хто підтримує його, пише громадська організація "Кримська солідарність" у своєму Facebook.

У листі Куку зазначає, що не припиняє думати про свою сім'ю.

— Увесь час думаю — що ви зараз робите? Як обходитеся без мене вже третій рік? ... Уся надія на Аллаха. Перебуваючи тут (у таких місцях), особливо гостро розумієш, що гроші, і взагалі — матеріальне — так мало значить. Всім передавай від мене великий Селям! І всім, хто допомагає, підтримує морально, матеріально і юридично! Нехай Аллах захистить і винагородить тебе, дітей та всіх, кого я вище згадав! Амінь!, — пише кримський татарин.

Нагадаємо, сьогодні 23-й день голодування в'язня Кремля.

Раніше заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз заявив, що стан здоров'я Еміра-Усеіна Куку викликає велике занепокоєння через те, що він тримає голодування у період свого етапування.

За його словами, тюремний етап на практиці означає тортури.

Відзначимо, правозахисниця і координатор "Крим-SOS" Таміла Ташева на прес-конференції у Києві повідомила, що Куку намагаються вбити у ростовському СІЗО.

QHA