АРМЯНСЬК / ЕРМЕНІ БАЗАР (QHA) -

 

Жителі Армянська в окупованому Криму, які перебувають на оздоровленні у селі Піщане, скаржаться на високі ціни на ліки, зокрема — від застуди та грипу.

Про це повідомили у Росздоровнагляді.

Так, у Піщаному ліки можна було придбати тільки в одному «сезонному» аптечному закладі. Однак ця аптека припинила роботу.

— У рамках виїзного заходу провели моніторинг декількох аптек в сусідньому населеному пункті — селі Віліно Бахчисарайського району (у 7 км від села Піщане). Всього у Віліно, згідно ліцензійного реєстру, проводять діяльність 6 аптечних установ, — відзначили у Росздоровнагляді.

У цьому "відомстві" зазначили, що роздрібні надбавки на необхідні препарати від застуди та грипу не перевищують встановлені граничні розміри.

 

QHA повідомляло, що у «Мінекології Криму» заявили про зниження забруднення повітря в Армянську. Концентрація нібито зменшилася до 0,178 мг / куб.м станом на 17:00 19 вересня.

Раніше так званий віце-прем'єр анексованого півострова Юрій Гоцанюк заявив, що з 25 або з 26 вересня почнуть повертати в Армянськ дітей, яких вивезли після хімічного викиду на заводі «Кримський титан».

 

Джерело: Новости Крыма

QHA