КИЇВ (QHA) -

Президент Федерації футболу учасників АТО Руслан Руденко розповів про ситуацію з акцією «Мій тато — герой» та закликав футбольний клуб «Шахтар» офіційно вибачитися перед дітьми, передає кореспондент QHA.

— Розуміючи те, що відбувається, ми не дозволимо принижувати гідність наших побратимів та їхніх дітей. Ми чітко заявили, що ФК «Шахтар» повинен вибачитися перед дітьми учасників АТО і самими учасниками АТО за це, за їхніми словами, непорозуміння. Що складного в тому, щоб просто вибачитися? — заявив Руденко.

При цьому глава Федерації зазначив, що зараз акція «Мій тато — герой» має всеукраїнський характер, і відмова «Шахтаря» від участі в ній не може залишитися непоміченою для громадськості.

— 29 жовтня футбольний клуб «Карпати» першим підтримав цю акцію. Хоча спочатку ми направили листи всім клубам для участі у благодійній акції «Мій тато — герой!». У результаті 11 з 12 клубів, крім єдиного, «Шахтаря», підтримали її. Чим краще «Шахтар» за інші 11-ть клубів? Чому це питання не можна було вирішити того ж дня? Вийти до тих же дітей і просто подарувати подарунки. Мабуть, була інша позиція, — розповів він.

Глава Федерації звернув увагу і на той факт, що за два роки його організація не отримала жодної допомоги, зокрема, розповів про невиконання обіцянок першим віце-президентом ФФУ Вадимом Костюченком та закликав підтримати петицію про недовіру до нього.

Нагадаємо, за ініціативою Федерації футболу учасників АТО діти українських військових виходять на футбольне поле в патріотичних футболках перед матчами команд.

Однак під час матчу 25 листопада на київському стадіоні «Динамо» представники донецького футбольного клубу "Шахтар" не дозволили дітям учасників АТО вийти з гравцями на поле в футболках з патріотичної написом: "Мій тато — герой".

Пізніше під час розмови з членом українського ультрас футболіст Тарас Степаненко пообіцяв підтримати воїнів АТО  найближчому матчі. А інший гравець — Андрій Пятов розповів про те, що футболісти «Шахтаря» насправді допомагають українським військовим, проте роблять це без залучення уваги.

Учора, 29 листопада, гравці донецького клубу разом з футболістами клубів «Верес», «Динамо» і «Десна» перед матчем вийшли в спеціальних футболках з емблемою ЗСУ.

QHA