МОСКВА (QHA) -

Українського політв'язня Олега Сенцова, який оголосив у Росії голодування, годуватимуть примусово перед початком Чемпіонату світу з футболу, який стартує 14 червня. Про це заявив адвокат Марк Фейгін.

За його словами, Кремль не допустить смерті режисера.

— Не думаю, що справа дійде до найсумнішого. Кремль смерті Сенцова не допустить, адже там чудово розуміють, якими будуть її наслідки, який вона викличе резонанс і у світі, і в гостей чемпіонату, і в ЗМІ. Такої реакції вони точно не хочуть, — сказав Фейгін.

При цьому адвокат впевнений, що «тюремні медики вдадуться до примусового годування — білковою рідиною за допомогою катетера через ніс».

— До ослабленої людини ці медичні методи застосувати нескладно. І що він зможе зробити? Сам Сенцов, як би йому не здавалося, своє голодування у повній мірі не контролює, — сказав адвокат.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Сенцов перебуває у медчастині. Стан здоров'я українця викликає занепокоєння, однак за ним добре стежать лікарі.

Олег Сенцов розпочав голодування 14 травня, вимагаючи від російської влади звільнити 64 українських політв'язнів. 29 травня український режисер дав згоду на підтримуючу терапію.

Джерело: Факти

QHA