МОСКВА (QHA) -

Вчора прес-служба ФСБ РФ опублікувала в інтернеті відео затримання журналіста українського агентства «Укрінформ» Романа Сущенка.

Під час затримання на Сущенко наділи наручники і посадили в машину, після чого відвезли до будівлі ФСБ. Ніякого опору журналіст не чинив.

Як уже повідомлялося, Лефортовський суд Москви обрав обвинуваченому в шпигунстві Роману Сущенку запобіжний захід у вигляді арешту на два місяці.

Як завжди у РФ, у СІЗО до затриманого Романа Сущенка не пустили співробітників українського посольства в Росії та його адвоката Марка Фейгіна.

Сьогодні Марк Фейгін написав у Twitter, що після піднятого навколо «українського шпигуна» шуму настала тиша. Він передбачає, що російські ЗМІ вивчають «темники» від ФСБ.

— Вчора, після заяви ФСБ про «шпигунському» справі Сущенко, в російських ЗМІ настала мертва тиша. Вони скорботно схилилися над темниками, — зазначив Марк Фейгін.

Нагадаємо, кореспондента Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» у Франції Романа Сущенка неправомірно затримали 30 вересня в Москві, куди він приїхав у приватних справах. Дружина журналіста дізналася про його затримання лише ввечері 2 жовтня, коли російські ЗМІ написали, що Романа Сущенка утримують у московському «Лефортово» за звинуваченням у шпигунстві. У ФСБ заявляють, що Сущенко є співробітником Головного управління розвідки Міноборони України.

ФОТО: інтернет

QHA