ФЕОДОСІЯ/КЕФЕ (QHA) -

 

У Феодосії місцевий житель, якого запросили полагодити годинник на залізничному вокзалі, після виконання замовлення вирішив поцупити інший годинник із зали очікування.

Чоловіка, який притискав до тіла вкрадене, помітили кримські поліцейські.

Під час огляду вони встановили, що чоловік, як запрошений фахівець, у той день ремонтував настінний годинник на вокзалі. Одні він дійсно полагодив і повернув на місце, а потім, скориставшись відсутністю свідків, зняв зі стіни у залі очікування інші, ремонтувати які не було потреби.

Зрозумілої відповіді, навіщо він це зробив, від чоловіка отримати не вдалося. Він лише повідомив поліцейським, що просто захотів повісити вокзальний годинник у себе вдома.

Тепер розглядається питання про порушення проти феодосійця кримінальної справи. За крадіжку йому загрожує до двох років в'язниці.

 

Раніше повідомлялося, що громадянка Росії вкрала в одному з магазинів Сімферополя речі, які, за її словами, вона роздала безхатькам. Вартість вкрадених речей оцінюється у більше ніж 10 тисяч рублів. Жительці Красноярська загрожує до двох років позбавлення волі.

У вересні у Севастополі затримали жінку, яка скоїла десять крадіжок в одному й тому ж магазині. Жінка викрала іграшки і предмети побутової хімії на суму понад 9 тисяч рублів. Вкрадені іграшки вона ховала у рюкзак до дитини.

 

Джерело: Крым.Net

QHA