АРМЯНСЬК (QHA) -

 

Фермери з Армянська в анексованому Криму просять «владу» компенсувати втрачений через хімічні викиди на заводі «Кримський титан» врожай.

Про це повідомили у прес-службі підконтрольного Кремлю кримського парламенту.

Відзначається, що кримські «депутати» відвідали Армянськ після екологічної катастрофи і провели у місті низку зустрічей.

— Про максимальне сприяння в отриманні компенсації за втрату врожаю унаслідок викидів шкідливих хімічних речовин у повітря голову "комітету" з аграрної політики, екології та природних ресурсів Ігоря Буданова попросили на зустрічі фермери і сільгосптоваровиробники Армянська.

Буданов зазначив, що невідомо, про яку суму компенсації може йтися. За його словами, це питання обговорюють з "міністром сільського господарства" Криму.

— Вони мають обгрунтувати ці пропозиції і запропонувати вирішення питання керівництву Криму. Фермери тільки звернулися до нас зі своїм проханням, і зараз не можна точно сказати, про яку суму може йтися, коли така компенсація, у разі схвалення рішення, буде виплачена фермерам і яким чином.

 

QHA повідомляло, що 23 вересня в Армянську скасували режим надзвичайної ситуації. 25 вересня в Армянську відкрили дитячі садочки, а 26 вересня — відновили роботу шкіл.

Раніше «віце-прем'єр» Криму Юрій Гоцанюк заявив, що спортивні й дитячі майданчики міста обробили водою, в освітньо-виховних установах організували вологі прибирання.

QHA