СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Один з фігурантів справи "бахчисарайської групи" передав із СІЗО своїй дитині саморобний подарунок — іграшкову машину, повідомила на своїй сторінці у Facebook активістка Зульфіє Зудієва.

За словами Зудієвої, кримський мусульманин передав свій подарунок дружині на черговому засіданні щодо продовження запобіжного заходу фігурантам "бахчисарайської групи".

У повідомленні наголошується, що кузов машинки зроблений з пофарбованої коробки з-під чаю, а помаранчева деталь — це старий одноразовий станок для гоління.

— Знаєте, любити можна і на відстані, подарунки близьким робити з підручних матеріалів, а людиною залишатися навіть у СІЗО, — написала активістка.

Сьогодні стало відомо, що підконтрольний Кремлю Верховний суд окупованого Криму провів засідання у справі фігурантів надуманої «справи «Хізб ут-Тахрір» («бахчисарайська група») Енвера Мамутова і Ремзі Меметова.

«Суд» відхилив усі клопотання захисту кримськотатарських активістів і залишив запобіжний захід без змін.

QHA повідомляло, що «суд» переніс розгляд апеляційних скарг фігурантів «бахчисарайської групи» Енвера Мамутова і Зеврі Абсеітова.

6 квітня окупанти провели «суд» у закритому режимі у надуманій справі «Хізб ут-Тахрір», фігурантами якої є Енвер Мамутов, Ремзі Меметов, Рустем Абільтаров і Зеврі Абсеітов.

Так звана "справа Хізб ут-Тахрір" стала візитною карткою боротьби ФСБ з інакодумцями мусульманами в Криму. Називаючи свої репресивні операції боротьбою з тероризмом, силовики вриваються в будинки, проводять незаконні обшуки і затримання.

QHA