СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Кримські татари, обвинувачені «в участі в організації Хізб ут-Тахрір» у Сімферополі, відмовилися від наданих «судом» адвокатів для участі у черговому засіданні. Про це на своїй сторінці у Facebook допомогою відеозапису розповів адвокат Еміль Курбедінов.

Адвокат зазначив, що сімферопольський «суд» знову порушив процесуальний порядок, не сповістивши вчасно обвинувачених про засідання.

— Всі хлопці були сповіщені невчасно. Їм в цей же день вручили повістки про судове засідання. По-друге, двох адвокатів за угодою не було, а були адвокати за призначенням. Хлопці не захотіли працювати з цими адвокатами, сказали, що будуть працювати тільки з тими адвокатами, з якими у них була укладена угода. З цього приводу суддя відклала судове засідання.

У свою чергу інший адвокат, який захищає кримських татар на півострові — Едем Семедляєв за підсумками спілкування з політв'язнями зазначив, що затримані почуваються задовільно і дякують за підтримку.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 24 березня «Верховний суд» Криму не розглянув апеляційну скаргу захисту на постанову Київського районного
«суду» Сімферополя про продовження термінів утримання під вартою «сімферопольської п'ятірки».

Адвокати зажадали перенести засідання, оскільки Теймур Абдуллаєв, Узеїр Абдуллаєв, Рустем Ісмаїлов, Айдер Саледінов та Еміль Джемаденов були доправлені до зали засідання. Суд виконав вимогу і відклав розгляд скарги на понеділок.

ФОТО: інтернет

QHA