РОСТОВ-НА-ДОНУ (QHA) -

У підконтрольному окупантам "Верховному Суді" Криму продовжили арешт на три місяці фігурантам так званої "сімферопольської групи", повідомляє громадська організація "Кримська солідарність".

Так, Рустем Ісмаілов, Айдер Саледінов, Еміль Джемаденов, Узеір і Теймур Абдуллаєві залишаться в СІЗО до 11 грудня.

Попереднє засідання суду вирішило повернути матеріали надуманої «справи Хізб ут-Тахрір» до прокуратури у зв'язку з необхідністю додаткового розслідування.

Як повідомила дружина Узеіра Абдуллаєва Фера, таке рішення суду викликано великою кількістю помилок у матеріалах справи.

— Дуже несподіване рішення для нас. Ще тиждень тому ми чекали на етап, а тепер, як мінімум до Нового року, суд в Ростові. Адвокати кажуть, що таке рішення суду викликано великою кількістю помилок у матеріалах справи. Навіть звинувачення сформульовано з помилками.

Раніше "Верховний суд" Криму продовжив термін арешту фігурантам так званої "сімферопольської групи" на місяць.

Нагадаємо, заарештовані 12 жовтня 2016 року в так званій «справі «Хізб ут-Тахрір» (сімферопольська група) Теймур Абдуллаєв, Узеір Абдуллаєв, Еміль Джемаденов, Рустем Ісмаілов і Айдер Саледінов звинувачуються за ст. 205.1 і 205.5 КК РФ в організації та участі в діяльності організації "Хізб ут-Тахрір", визнаної в Російській Федерації терористичною.

Джерело: Крым.Реалии

QHA