СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Політв'язню в окупованому Криму, фігуранту «справи 26 лютого»кримськотатарському активісту Мустафі Дегерменджі виповнилося 29 років сьогодні, 22 травня. Про це повідомили у Кримськотатарському ресурсному центрі.

— Своє 26-ти і 27-річчя він був змушений зустрічати у сімферопольському СІЗО №1. З квітня минулого року він перебуває під домашнім арештом, — йдеться у повідомленні.

Так, 4 червня підконтрольний Кремлю «суд» оголосить вирок кримськотатарському активісту.

QHA повідомляло, що 14 травня фігуранти справи «26 лютого» виступили з останніми словами в «суді» Сімферополя, де слухалося засідання у справі кримських татар.

Раніше підконтрольний Кремлю Верховний суд окупованого Криму 11 травня відхилив апеляційну скаргу захисту кримськотатарських активістів, фігурантів «справи 26 лютого» Алі Асанова і Мустафи Дегерменджі на продовження їм терміну запобіжного заходу. Активісти залишаться під домашнім арештом до 7 липня.

На судовому засіданні 4 травня були оголошені останні слова сторони захисту Алі Асанова і Мустафи Дегерменджі.

Нагадаємо, що Мустафу Дегерменджі та Алі Асанова судять за участь в мітингу 26 лютого 2014 року під стінами Верховної Ради Криму на підтримку територіальної цілісності України і опір російській окупаційній армії.

QHA