РИМ (QHA) -

Фільм-розслідування «Вбивство Павла» про вбивство відомого журналіста Павла Шеремета відзначили престижною європейською нагородою — DIG Award 2018. Про це повідомила одна з авторів фільму, журналістка Анна Бабинець на своїй сторінці у Facebook.

Нагороду в Італії отримала одна з авторів розслідування Олена Логінова.

— Фільм-розслідування спільного виробництва "Слідство.Інфо" і Organized Crime and Corruption Reporting Project був визнаний кращим ... Насправді, саме робота над «Вбивством Павла» надихнула нас змінити формат розслідувань, які ми робимо, — з щотижневих сюжетів на великі, глибокі фільми, які ми, звичайно, випускаємо тепер рідше. Щиро вітаю колег! — написала вона.

Нагадаємо, журналіст видання «Українська правда» і ведучий «Радио.Вести» Павло Шеремет загинув під час вибуху автомобіля 20 липня 2016 року в Києві, на перетині вулиць Богдана Хмельницького та Івана Франка. Автомобіль належав керівнику «Української правди» Олені Притулі. Причиною вибуху став вибуховий пристрій.

QHA повідомляло, що заступник глави Національної поліції Вадим Троян заявив, що до вбивства Шеремета безпосередньо причетна Росія.

QHA