ХАРКІВ (QHA) -

В рамках флеш-мобу діти і дорослі проспівали молитву за Україну і пісню про мир. Проникливі слова про мир у нашій країні змушували зупинитися пасажирів, які поспішали на поїзд, і, дивлячись на великий інформаційний екран, підспівувати волонтерам і дітям. Організатори незвичайного флешмобу вивели на час акції текст пісні «Ми за мир» на інформаційний екран розкладу поїздів.

Діти на запрошення волонтерів приїхали на Південний вокзал зі «Школи мудрості». За словами керівника «Південного поста» Віктора Трубчанова, це не перший і не останній флешмоб за участю дітей.

— Ми вже проводили такі акції за допомогою наших діток, але цього разу ми здогадалися за допомогою керівництва вокзалу вивести на великий екран текст пісні. В результаті флешмоб вийшов більш масовим і цікавим, сказав Трубчанов.

Проникливі слова пісні: «Це наше майбутнє, це наша краъна, вона в наших душах є!» викликали сльози на очах у бійців, які повертаються з фронту. А підняті вгору малюнки малюків змусили всіх присутніх згадати, що скоро на Донбасі закінчиться війна.

QHA