ПАРИЖ (QHA) -

Національна асамблея Франції (нижня палата парламенту) схвалила новий імміграційний закон, який посилює правила надання притулку для іноземців, повідомляють французькі ЗМІ.

Законом передбачено декілька нововведень. Так, незаконний в'їзд на територію країни буде каратися позбавленням волі строком на один рік. Закон також скорочує термін подачі заяв про надання притулку. Окрім того, подвоєно час тримання під вартою нелегальних мігрантів (з 45 до 90 днів), причому пропонується тримати під вартою неповнолітніх іноземців разом з їхніми сім'ями.

На думку депутатів, законопроект прискорить процес подачі заяв про надання притулку.

Ухвалення закону викликало бурхливі дебати у парламенті, які тривали в суботу та неділю. Закон був затверджений 228 голосами, "проти" проголосували 139 депутатів, 24 утрималися.

Раніше повідомлялося, що в Національному банку України очікують зростання трудової міграції до Польщі у короткостроковій перспективі. В НБУ повідомили, що у наступні 2–3 роки збільшення чисельності трудових мігрантів може бути значним. Причиною масової міграції називають велику різницю між рівнем заробітної плати в Україні та Польщі.

QHA