ВАШИНГТОН (QHA) -

Організація Freedom House зробила заяву у зв'язку із рішенням Верховного Суду Росії залишити в силі заборону Меджлісу кримськотатарського народу і визнати його екстремістською організацією. Про це повідомляється на сторінці Freedom House у Facebook.

— Рішення суду про заборону Меджлісу є підтвердженням того, що в Криму відбуваються масові репресії щодо етнічної меншини. Теоретично російська влада може тепер покарати всіх представників кримськотатарського народу за їхню культурну, соціальну та політичну активність. Це пародія на правосуддя, що також є свіжим прикладом порушення прав людини в Криму, сказав в.о. президента Freedom House Деніел Калінгерт.

Вчора, 29 вересня, Верховний суд РФ відхилив апеляційну скаргу у справі «Про заборону Меджлісу», тим самим заборонивши його діяльність на території Росії і в окупованому Криму.

Нагадаємо, що 26 квітня так званий Верховний суд Криму заборонив діяльність Меджлісу на території Російської Федерації і на території захопленого нею півострова Крим.

ФОТО: інтернет

QHA