СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Російські правоохоронні органи, які, по суті, виконують функцію карателів кримськотатарського народу на окупованому півострові, продовжують брудну кампанію дискредитації корінного населення Криму.

Так, співробітники ФСБ розмістили у російських ЗМІ відео обшуку будинку затриманого вчора активіста Асана Чапуха.

Російські ЗМІ, у кращих традиціях путінського агітпрома, повідомляють, що "крім зброї, у затриманих представників "Меджлісу кримськотатарського народу" були вилучені боєприпаси, наркотики і матеріали екстремістського характеру".

Відео розповсюдила прес-служба УФСБ РФ по Криму і Севастополю.

 

Як писало QHA, у Київському районному суді міста Сімферополя будуть судити не тільки Бекіра Дегерменджі, а й інших затриманих вчора активістів: Асана Чапуха, Казима Аметова і Руслана Трубача. Про це заявив в ефірі Радіо Hayat журналіст Антон Наумлюк.

Нагадаємо, що 23 листопада в анексованому Криму пройшли обшуки у будинках Асана Чапуха та Амета Асанова у Кореїзі; Куртсеїта Абдуллаєва і його брата Ельдара — у Сімферополі (обидва були затримані); Руслана Трубача — у с. Ближньому Феодосії (його затримали разом з дружиною, дружину потім відвезли на обшук).

Затриманий у кафе "Медобори" у Сімферополі Бекір Дегерменджі — батько Мустафи Дегерменджі, який фігурує в якості обвинуваченого у справі "26 лютого".

Також обшук проводився у Казима Аметова — друга Бекіра Дегерменджі в селі Грушівка Судакського району, і в будинку Ремзі Бейтуллаева у Гвардійському.

Увечері 23 листопада окупанти відпустили двох затриманих активістів — Куртсеїта Абдуллаєва і його брата Ельдара.

QHA