СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Російська Федеральна Служба безпеки в Криму перенесла зустріч із заступником голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеровим, призначену на вівторок, 28 лютого.

— Призначена на сьогодні зустріч у ФСБ, на прохання адвокатів Курбедінова і Семедляева, перенесена на завтра, 1 березня, на 15 год. Місце зустрічі — бульвар Франка... — написав Умеров у Фейсбук.

Нагадаємо, що 12 травня 2016 року ФСБ по Криму порушила проти заступника голови Меджлісу Ільмі Умерова кримінальну справу за ст. 280.1 за нібито заклик в ефірі ATR до дій, які загрожують територіальній цілісності Російської Федерації. Умеров заявляв, що його слова в передачі невірно переклали. З Умерова взяли підписку про невиїзд.

21 липня районний суд Сімферополя відмовив йому в задоволенні скарги на постанову про порушення проти нього кримінальної справи.

Для проходження психіатричної експертизи Умеров був насильно поміщений до психіатричної лікарні, де мав серйозні проблеми із здоров'ям. 7 вересня російські окупанти відпустили Умерова з психіатричної лікарні, проте пізніше ще кілька разів викликали на допити.

ФОТО: інтернет

QHA