СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

 

Співробітники "управління" ФСБ в анексованому Криму в місті Старий Крим проводять обшуки в будинку кримського татарина Ісмета Меметова.

Про це повідомило громадське об'єднання "Кримська солідарність" у своєму Facebook.

— У постанові повідомляється, що, нібито він "причетний до діяльності забороненої екстремістської організації "Меджліс кримськотатарського народу", здійснює її фінансування і зберігає екстремістську літературу, — йдеться у повідомленні.

 

Сам кримський татарин пов'язує обшуки з тим, що постійно відвідує засідання "судів" у справах політв'язнів і займає активну позицію.

 

Вранці, 8 листопада, 20 силовиків з нашивками ОМОНу прийшли з обшуком в будинок кримських татар Аблямітових.

Подружжя Аблямітових відвезли до "управління" ФСБ у Сімферополі. Однак жінку відпустили раніше, щодо неї не проводили ніяких дій.

Адвокат сім'ї Еміне Авамілєва заявила, що місцезнаходження Абляліма Аблямітова невідомо. У результаті Абляліма Аблямітова відпустили. З'ясувалося, що він перебував в "управлінні МВС".

Нагадаємо, що у квітні 2017 року Міжнародний суд ООН наказав Росії виконати низку тимчасових заходів у частині справи, що стосується Міжнародної конвенції про ліквідацію усіх форм расової дискримінації, зокрема, утриматися від обмежень на діяльність в Криму представницьких органів кримськотатарського народу.

QHA