КИЇВ (QHA) -

Берегова охорона ФСБ Росії затримала у Керченській протоці 5 суден, які йшли з Бердянська і Маріуполя за призначенням. Про це повідомив керівник проекту «Майдан закордонних справ» Андрій Клименко на своїй сторінці у Facebook.

Він зазначив, що російські силовики затримали судна в інтервалі між 4:40 і 5:30 ранку сьогодні, 31 травня.

— Сьогодні, 31 травня 2018 року, в інтервалі між 4:40 і 5:30 Берегова охорона ФСБ РФ затримала у Керченській протоці одразу 5 (п'ять) морських суден з вантажами, які йшли з Бердянська і Маріуполя за призначенням ... Я вже втомився говорити одне й те ж, але доведеться: ніяких дипломатичних нот і заяв від офісу Президента України — немає ..., — написав він.

QHA повідомляло, що Росія продовжує затримувати в Азовському морі судна, які прямують в Україну. Так, 23 травня РФ затримала судно MAXAL RAISE, яке належить болгарському власнику і йшло з Маріуполя в Бургас, а пізніше — турецьке HACI RUSTU K, яке прямувало з Туреччини до Маріуполя. Андрій Клименко заявив, що Росія затримує судна для того, щоб залякати судновласників з метою їхньої відмови від роботи з українськими портами.

QHA