КИЇВ (QHA) -

Директор інформагентства QHA і Радіо Hayat, член Меджлісу кримськотатарського народу Гаяна Юксель вважає, що короткі відеоролики допоможуть донести людям інформацію про те, що значить Курултай.

Про це вона заявила на прес-конференції, присвяченій підготовці до святкування 100-річчя Першого Курултаю.

— Ми подумали, що потрібно зробити для того, щоб висвітлити цю подію. І, власне, натхнення та ідеї дає сама дійсність. Дуже багато гостей, які приходять до нас на радіо, з якими ми спілкуємося, запитують, що таке Курултай, чому він такий значущий для вас, чому ви відзначаєте цю подію. І ми подумали, що добре було б створити серію роликів, в яких ми б самі спробували розповісти, що для нас значить Курултай, що це таке, — зазначила Гаяна Юксель.

Директор інформагентства і радіо повідомила, що буде створений цикл роликів «What does the Kurultai mean to you — Що Курултай значить для тебе».

— Це універсальна формула, яка буде використовуватися для різних груп: можна запитати у молоді, у представників діаспори, — сказала вона.

Нагадаємо, сьогодні, 30 листопада, відбулася прес-конференція, присвячена організації святкування на честь 100-річчя проведення Першого Курултаю. На ній повідомили, що 100-річчя Першого Курултаю буде широко відзначатися в Україні.

QHA