ГЕНІЧЕСЬК (QHA) -

Кошти, які були виділені в рамках програми з розселення та облаштування депортованих громадян, пішли на потріби Генічеського району. І користуватися ними будуть не тільки кримські татари, а всі жителі району, незалежно від національності. Саме така думка звучала на зустрічі в Генічеській районній адміністрації Херсонської області за програмою розселення та облаштування депортованих кримських татар.

В обговоренні взяли участь голова Херсонської обласної держадміністрації Андрій Гордєєв, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, голова Генічеської райдержадміністрації Олександр Воробйов, мер Генічеська Олександр Тулупів, а також члени Меджлісу кримськотатарського народу, представники Всесвітнього конгресу кримських татар, голови сільських адміністрацій району.

— Плани у нас амбітні. Ми працюємо! У 2016 році було виділено 20 мільйонів, на жаль, всього лише 4,6 мільйона було отримано Генічеським районом. Ці кошти пішли на культуру, освіту, охорону здоров'я. При цьому через державні зволікання не було освоєно майже 15 мільйонів. Але ми продовжуємо працювати далі, — сказав Гордєєв.

Член Меджлісу кримськотатарського народу Ескендер Барієв зазначив, що для більш швидкого освоєння коштів необхідно підготувати проектно-кошторисну документацію.

Після обговорення всім, хто отримав кошти у рамках програми з облаштування депортованих, були вручені сертифікати. Глава Щасливцевської сільської ради підкреслив, що ці кошти сільською радою були отримані вперше за роки незалежності.

Голова Херсонської ОДА Гордєєв, у свою чергу, пообіцяв, що ці кошти підуть на будівництво сільської амбулаторії.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, у Генічеському районі Херсонської області 29-30 січня з робочим візитом перебуває делегація Меджлісу кримськотатарського народу.

QHA