КИЇВ (QHA) -

Перше звинувачення, яке буде висунуто Януковичу від Генеральної прокуратури України, стосуватиметься розслідування справи неправомірного затримання помічника митрополита Володимира Олександра Драбинка.

Згідно з інформацією Генеральної прокуратури України, збіглий екс-президент України був замовником у даній справі, а виконавцями значаться народний депутат Вадим Новинський, екс-міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко та екс-начальник ГУ МВС Києва Валерій Коряк.

Також існує інформація, що екс-міністр Віталій Захарченко змусив помічника митрополита написати заяву для надання йому співробітників правоохоронних органів з метою забезпечення «особистої безпеки».

Згодом призначені на цю роль співробітники підрозділу «Грифон» і здійснювали тиск на потерпілого, метою якого було умовити через помічника митрополита Володимира піти того з посади, яку він обіймав

Нагадаємо, як повідомляло раніше QHA, звинувачення у справі затримання помічника митрополита вже було висунутонародному депутату Вадиму Новинському, у справі якого на даний момент ведуться слідчі дії.

ФОТО: інтернет

QHA