СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

«Глава» окупаційної влади Криму Сергій Аксьонов заявляє про необхідність об'єднати деякі райони і міста півострова.

Про це він заявив в ефірі програми «Серйозна розмова», яку транслювали канали «Перший Кримський» і «Крим 24».

— У тому числі ми зараз обговорюємо процедуру укрупнення: у тому плані, що є Білогірськ — Білогірський район. Який сенс тримати депутатський корпус, якщо оптимальним буде наявність однієї районної адміністрації, яка буде керувати процесами?

Аксьонов також анонсував проведення адміністративно-територіальної реформи у Криму до 2019 року. За його словами, реформа передбачає зменшення кількості місцевих депутатів і чиновників.

— Вважаю, що керівником повинна бути одна людина на місці і у неї має бути достатньо повноважень для вирішення будь-яких питань, які стосуються конкретного муніципального об’єднання. Коли на місцях керують процесом дві рівнозначні фігури, часто це призводить до непотрібної конкуренції та у результаті шкодить результатами роботи.

Як повідомляло QHA, головний архітектор Ялти Володимир Приступа та кілька заступників колишнього «глави» адміністрації Андрія Ростенка, який раніше покинув свій пост, на вимогу глави окупаційної «влади» Криму Сергія Аксьонова написали заяви про відставку.

Нагадаємо, наприкінці лютого 2014 року в Криму з'явилася бронетехніка і військовослужбовці РФ у формі без розпізнавальних знаків. 25 лютого були зафіксовані перші спроби блокування українських військових кораблів.

У ніч на 27 лютого окупантами була захоплена будівля Верховної Ради АРК. Після цього на півострові почалося відкрите активне блокування військових частин ЗСУ, викрадення і захоплення в полон військових.

16 березня 2014 року в Криму відбувся незаконний «референдум» під контролем Збройних сил РФ. 18 березня Росія, підписавши «договір про приєднання Криму», анексувала український півострів. Міжнародні організації визнали окупацію та анексію Криму незаконними і засудили дії Росії, яка заперечує окупацію півострова.

ФОТО: інтернет

QHA