ГЕНІЧЕСЬК (QHA) -

Голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров та керівники Генічеського району сьогодні, 30 січня, провели нараду з метою підбиття підсумків виконання державної програми з розселення та облаштування депортованих кримських татар та осіб інших національностей, які були насильно виселені з території України.

Гордєєв подякував народним депутатам, особливо Рефату Чубарову, за підтримку державної програми і активну участь у житті Херсонщини.

— Над цією програмою і наданням засобів працювали Меджліс кримських татар, Херсонська ОДА, районна адміністрація спільно з представниками Херсонського регіонального меджлісу. Незважаючи на те, що кошти були отримані лише в кінці 2016 року, вдалося освоїти 4,6 мільйона гривень із запланованих 20 мільйонів. За ці кошти будуть профінансовані об'єкти соціально-культурної сфери Генічеського району: будинки культури, дитячі садки і школи Генічеська, Новоолексіївки, Щасливцевого, Чонгара та інших. Главам цих населених пунктів вручили сьогодні відповідні сертифікати про виділення коштів, написав він на своїй сторінці у Facebook.

Як повідомляло QHA, засобами, виділеними в рамках програми з розселення та облаштування депортованих громадян, користуватимуться не тільки кримські татари, а й усі мешканці району, незалежно від національності.

ФОТО: інтернет

QHA